KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Rullmålning 16306382

nr 1630 6382

Rullmålning

akvarell, Kina, 1900-tal. Bildmått: 88x46, bladets mått: 145x53 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

måndag 1 juli 2024
kl 19:51:14